HOSTEL

hostel3

Melodia, której nie zapomnisz!

W samym sercu poznańskiego Starego Miasta przygotowaliśmy dla Ciebie miejsce niezwykłe – przytulne, kameralne i stylowe. Miejsce, którego melodia wygrywana jest nutą komfortu, harmonią kolorów i rytmem udogodnień. Miejsce, którego szukasz – Melody Hostel.

W Poznaniu nie gramy na znaną nutę! U nas zapłacisz naprawdę niewiele, by poczuć się zupełnie jak w eleganckim hotelu. Postaraliśmy się o niebanalne otoczenie i wysoki standard naszych usług. Każdy z pokoi w Melody Hostel ma swój własny muzyczny klimat i wyjątkową atmosferę, a roztańczona i rozśpiewana obsługa (biegle posługująca się także językiem angielskim) wprowadzi Cię w niepowtarzalny rytm naszego miasta.

Wybierz dla siebie nocleg w Poznaniu, w którym wszystko zagra idealnie!

To miejsce przytulne niczym Hotel California! Odwiedzają nas muzycy, aktorzy, tancerze i pisarze, doceniając nie tylko twórczego ducha Melody Hostel, ale przede wszystkim szereg udogodnień, które przygotowaliśmy dla naszych gości. Oferujemy darmowy dostęp do Internetu, napoje, recepcję i profesjonalną obsługę. Zadbamy o to, by Twój pobyt przebiegł bez żadnych dysonansów.

Od świtu do nocy będziesz mógł cieszyć się klimatem miasta. Nasz hostel mieści się w samym centrum Poznania – od razu poczujesz ducha Starego Miasta, zaoszczędzisz czas i pieniądze na dojazdy i na pewno nie przegapisz fikających koziołków! Pomożemy Ci odkryć najciekawsze sekrety Poznania, byś z dźwięków miasta mógł ułożyć melodię, której długo nie zapomnisz!

Ethno Port, Malta Festival i wiele innych – to miasto żyje muzyką, a my wprowadzimy Cię w jego rytm!

W Melody Hostel nastroimy Cię pozytywnie!