JAK REZERWOWAĆ?

Rezerwacja online

Zapraszamy do rezerwacji za pomocą formularza na stronie internetowej Melody Hostel! Wystarczy wejść w okno rezerwacji i postępować zgodnie z procedurą.

Po dokonania rezerwacji otrzymasz maila z potwierdzeniem danych oraz informację o konieczności wpłaty zaliczki w wysokości 30%. Zaliczkę możesz wpłacić od razu, poprzez naszą stronę, lub przelewem na numer konta podany w mailu. Dokonanie kompletnej, gwarantowanej rezerwacji potwierdzamy wraz z momentem wpływu pieniędzy na konto.

Prosimy o wydrukowanie maila z potwierdzeniem rezerwacji i okazanie się z nim przy meldunku. Wszelkie uwagi lub życzenia dotyczące rezerwacji prosimy kierować do recepcji – drogą mailową lub telefonicznie.

Rezerwacja telefoniczna

Zapraszamy także do rezerwacji telefonicznej:

  • tel: (+48) 61 851 60 60
  • tel. kom: (+48) 792 742 752

Przy rezerwacjach grupowych lub na dłuższe pobyty prosimy o bezpośredni kontakt z recepcją.

Anulowanie rezerwacji

Jeśli chcesz anulować rezerwację, możesz to zrobić najpóźniej na 48 godzin przed rozpoczęciem doby hotelowej (godz. 14) w dniu, na który została dokonana. W takim przypadku nie pobieramy dodatkowych opłat, ale zatrzymujemy wpłaconą wcześniej zaliczkę.

W przypadku anulowania rezerwacji później niż 48 godzin przed rozpoczęciem doby hotelowej lub w przypadku niedojazdu gościa, Melody Hostel w Poznaniu ma prawo pobrać opłatę za pierwszą dobę hotelową.

W wyjątkowych przypadkach hostel może pobrać z „góry” całą kwotę z tytułu rezerwacji. Jeśli zajdzie taka okoliczność, poinformujemy o tym przed potwierdzeniem rezerwacji. W takim przypadku nie ma możliwości zwrotu wpłaty w przypadku anulowania rezerwacji.

Pobyt

WAŻNE INFORMACJE

Doba hotelowa w Melody Hostel

  • przyjazd od godz. 14:00
  • wyjazd do godz. 11:00

Hostel posiada recepcję czynną w godzinach 9:00-21:00 w tygodniu oraz 9:00-23:00 w weekend. W przypadku planowania przyjazdu po godzinach pracy recepcji prosimy o kontakt z obiektem – inaczej nie ma gwarancji, że będzie możliwe skorzystanie z noclegu oraz nie będzie możliwy zwrot opłaty za nocleg.

  • Na terenie Hostelu obowiązuje bezwzględny zakaz palenia!
  • W Hostelu nie przyjmujemy zwierząt.
  • Po godz. 22:00 wymagane jest zachowanie ciszy nocnej.
  • Osoby niezameldowane w Hostelu powinny opuścić Hostel do godz. 22:00 lub opłacić nocleg.
  • Hostel znajduje się na III piętrze w budynku bez windy.
  • Wejście do Hostelu znajduje się od ul. Koziej 16.

Zapraszamy do rezerwacji!

MELODY HOSTEL – Nastroimy Cię pozytywnie!

Tanie noclegi w centrum Poznania