Melody Hostel Poznań

Melody Hostel
ul. Stary Rynek 67, wejście - ul. Kozia 16
61-835 Poznań

(mapa Google, mapa KML)
Tel. +48 61 851 60 60, kom. +48 792 742 752
e-mail: info@melody-hostel.pl

Fotka1Fotka2Fotka3Fotka4Fotka5
Rezerwacja
Od: Kliknij aby otworzyć kalendarz (rrrr-mm-dd)
do: Kliknij aby otworzyć kalendarz (rrrr-mm-dd)
Ile nocy

Tani nocleg w centrum Poznania!

Melody Hostel mieści się przy Starym Rynku - w ścisłym centrum Poznania. Taka lokalizacja pozwala w dzień i w nocy korzystać z licznych poznańskich atrakcji.

Znajdziesz tutaj różnorodne restauracje, urocze kafejki i tętniące życiem puby. Podczas jednego krótkiego spaceru możesz odwiedzić liczne muzea, galerie czy zabytkowe kościoły. Tu możesz spędzić czas tak jak lubisz – podziwiając zabytki Poznania i okolic, delektując się miejscową kuchnią, bawiąc się w dobrych klubach muzycznych lub po prostu chłonąc tutejszy klimat, poznając fantastycznych ludzi.

Z Melody Hostel łatwo dotrzesz do każdego zakątka Poznania, ponieważ w pobliżu znajduje się wiele przystanków tramwajowych, autobusowych a także postojów taksówek (rabaty dla gości!). Żeby zwiedzanie miasta było łatwiejsze, goście otrzymają od nas darmowe mapy i informacje dotyczące atrakcji turystycznych nie tylko ścisłego centrum Poznania. Służymy, także naszą wiedzą na temat tego co w Poznaniu warto zobaczyć.

Hostel mieści się na III piętrze zabytkowej kamienicy (bez windy), z okien Hostelu rozpościera się widok na poznańską starówkę    http://oognet.pl/content/details/542. Proszę zwrócić uwagę, że  wejście do naszego Hostelu znajduje się od ul. Koziej 16.

Idealne położenie Hostelu gwarantuje, że nie zmarnujesz ani minuty i złotówki na dojazdy od noclegu do najciekawszych miejsc w Poznaniu.

© Hostele Wielkopolski 2009